> Участь науковців факультету в екологічному форумі | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Участь науковців факультету в екологічному форумі
Опубліковано: 26.11.2018, 8:57

Науковці кафедри хімії, екології та методики їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – професор Світлана Совгіра та старший викладач Наталія Душечкіна – взяли участь у Всеукраїнському екологічному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології». Науковий захід проходив 22-23 листопада у приміщенні Великого конференц-залу Президії Національної академії наук України (м. Київ) з метою визначення в Україні проблем та перспектив формування Стратегії поводження з небезпечними відходами, міжмуніципального співробітництво у сфері поводження з побутовими відходами.


Учасників форуму вітали заступник міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Микола Кузьо, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Олег Недава, голова Всеукраїнської екологічної ліги, голова Національної екологічної ради України Тетяна Тимочко, представники центральних і регіональних зацікавлених організацій.Під час форуму піднімалися й обговорювались актуальні проблемні питання та кращі практики щодо поводження з відходами в об’єднаних територіальних громадах, стан поводження з сільськогосподарськими відходами, поводження з небезпечними відходами в Україні та багато інших питань.
Результатом роботи форуму стало прийняття резолюції, у якій визначена необхідність забезпечення раціонального поводження з небезпечними відходами, ефективного управління цією галуззю, підвищення рівня обізнаності та мотивації громадян, збільшення відсотка перероблених відходів та повторно використаної сировини, гармонізації українського та європейського законодавства


Наверх