ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


На кафедрі географії та методики її навчання підведели підсумки олімпіади з географії

Опубліковано: 21.12.2018, 14:46

21.12.2018 на кафедрі географії та методики її навчання було підведено підсумки Олімпіади з географії для учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти, студентів професійних ліцеїв та коледжів. У конкурсі взяли участь 29 учнів зі шкіл №№1, 2 м. Тальне, школи №3 м.Умань, Черкаського комерційного технікуму та ін., яких нагородила дипломами, подяками, вручила сертифікати-рекомендації завідувач кафедри географії та методики її навчання, професор, доктор педагогічних наук Браславська О.В.

Завданнями Олімпіади було стимулювання творчого самовдосконалення учнівської та студентської молоді; виявлення та розвиток обдарованих учнів та студентів, надання допомоги їм у виборі професії, створення умов для соціального партнерства між природничо-географічним факультетом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та навчальними закладами; популяризація серед молоді географічної науки; залучення професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів кафедри географії та методики її навчання природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини до активної допомоги закладам освіти у справі поліпшення стану викладання географії, підвищення рівня знань, умінь та навичок учнівської й студентської молоді.

На церемонію урочистого нагородження учасників Олімпіади було запрошено учнів, студентів, учителів, викладачів. З художніми номерами виступили: Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (художній керівник: Сергій Куценко); Анастасія Дворська, студентка І курсу 12 групи природничо-географічного факультету з піснею «Українці»; Мальований Олександр, студент ІІ курсу 22 групи природничо-географічного факультету заспівав пісню з репертуару Скрябіна «Мама».

Всі 29 учасників були нагороджені дипломами, їх учителі та викладачі подяками за підготовку до участі в Олімпіаді з географії учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти, студентів професійних ліцеїв та коледжів від декана факультету професора, доктора сільськогосподарських наук Миколайка В.П. та завідувача кафедри географії та методики її навчання, професора, доктора педагогічних наук Браславської О.В.

Дипломом І ступеня нагороджено:

Чорнобай Олену, ученицю Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради (учитель: Топтун Оксана Миколаївна).

Дипломами ІІ ступеня нагороджено:

Рибалко Антона, студента Черкаського комерційного технікуму (викладач: Тищенко Ольга Леонтіївна);

Левицьку Богдану, ученицю Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (учитель: Солошенко Оксана Володимирівна).

Дипломами ІІІ ступеня нагороджено:

Камінську Тетяну, ученицю Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (учитель: Солошенко Оксана Володимирівна);

Богомолову Олександру, ученицю Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (учитель: Солошенко Оксана Володимирівна);

Степовик Анну, ученицю Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради Черкаської області (учитель: Гаврилова Анна Василівна).

Сертифікати-рекомендації пропозиції навчання на спеціальності 014.07 Середня освіта. Географія було надано 8 учасникам, роботи яких оцінено від 80 до 95 балів.


Наверх