ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Волонтерська діяльність студентів факультету

Опубліковано: 08.04.2019, 7:51

Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей. Саме тому важливим завданням керівництва природничо-географічного факультету є поширення волонтерського руху серед студентської молоді. Студенти нашого факультету є основою волонтерського руху не тільки на рівні міста, а й на рівні області.

Більшість студентів-волонтерів працюють в таких напрямках: профілактика туберкульозу; робота з внутрішньо переміщеними особами; зоозахист; робота з дітьми в дитячих будинках; робота з дітьми та дорослими з особливими потребами; популяризація здорового способу життя та безоплатного донорства; навчання населення наданню першої допомоги; популяризація волонтерства.Майже кожного місяця на факультеті проходять різноманітні волонтерські заходи, студенти не тільки допомагають іншим, а й популяризують волонтерство в місті та за його межами. Також студенти-активісти проводять профілактичні бесіди, тренінги, лекції в навчальних закладах, охоплюючи школи та коледжі міста і району.

Подібна практика волонтерського руху є необхідним явищем у наш час. У сучасних умовах все глибше потрібне усвідомлення громадськістю, державними органами важливості оптимізації різноманітних аспектів соціального розвитку. Соціальні проблеми мають неухильно розв’язуватись, успіх намічених змін залежатиме саме від молоді. Формування великого руху добровольців є одним із важливих шляхів до продуктивної соціальної роботи в нашій Батьківщині.


Наверх