> Співпраця кафедри географії та методики її навчання | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Співпраця кафедри географії та методики її навчання
Опубліковано: 20.07.2019, 10:56

У липці цього року природничо-географічний факультет зустрічав студентів факультету менеджменту Льотної академії Національного авіаційного університету із м. Кропивницького. Місто Умань є кінцевим пунктом маршруту студентів під час проходження практики з активного туризму.


Уже традиційно містом дислокації стала агробіостанція Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Представники кафедри географії та методики її навчання Ірина Козинська та Олексій Ситник запропонували студентам ознайомчу екскурсію агробіостанцією.


Після вечері викладачі кафедри супроводжували гостей на вечірню ознайомчу екскурсію містом. Під час екскурсії студенти відвідали центральну частину міста, де ознайомились з оновленою центральною площею міста, а також з будівлею центрального корпусу педагогічного університету. Яскравим завершенням першого дня перебування гостей у нашому місті стало відвідування музичних фонтанів на Набережній.


У другий день перебування гостей з м. Кропивницький представники кафедри супроводжували їх до «Софіївки», де провели для них оглядову екскурсію оновленим парком та багатоярусним комплексом водоспадів «Тризуб Посейдона». На студентів, які бачили багато цікавого під час перебування на Поділлі, у Карпатах та на Буковині, новинки Умані справили незабутнє, приємне враження.


Нагадаємо, що між ЛА НАУ та нашим університетом укладено договір про наукову та навчально-методичну співпрацю. Викладачі кафедри географії та методики її навчання регулярно беруть участь (заочну та очну) у Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретичні та прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України», яку проводить кафедра менеджменту, економіки, права та туризму факультету менеджменту ЛА НАУ. Ідейними натхненниками цієї конференції є завідувач кафедрою, д.г.н. Олександр Колотуха та проректор з наукової роботи ЛА НАУ, к.т.н. Анатолій Залевський. Обидва науковця ведуть активний спосіб життя і є традиційними керівниками навчально-польової практики.


Наверх