ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


ПРОБЛЕМНА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Опубліковано: 09.11.2020, 11:32

Для слухачів Школи аграрного лідера Херсонського державного аграрно-економічного університету кандидатом географічних наук, доцентом кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олексієм Ситником була прочитана проблемна лекція на тему: «Глобальні зміни клімату і Україна: виклики та сценарії розвитку» .  Лекція  організована факультетом архітектури та будівництва за співпраці з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP (координатор проекту – д. с.-г. н., професор Аверчев Олександр Володимирович).

Відкрила захід декан факультету архітектури та будівництва, доцент Руслана Бабушкіна, яка зазначила, що глобальні зміни клімату є однією із найбільш актуальних тематик екологічних проблем суспільства й Школа аграрного лідера  – це комунікаційний майданчик комфортного спілкування науковців та молоді з метою ознайомлення із подіями та чинниками, які впливають на зміну клімату, зокрема заходами щодо розв’язання глобальної проблеми. Адже, відомо, що суспільство має використовувати будь-яку можливість для побудови кращого майбутнього для нащадків.

Модераторами заходу виступили декан факультету архітектури та будівництва, доцент Руслана Бабушкіна та доцент кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Тетяна Мацієвич.

У засіданні взяли участь здобувачі вищої освіти факультетів архітектури та будівництва, рибного господарства та природокористування Херсонського державного аграрно-економічного університету.

О. Ситник перед слухачами розкрив питання нагрівання атмосфери Землі і глобальних зміни клімату, які продовжують розвиватись швидкими темпами. Значна увага приділена пандемії COVID-19, яка внесла свої корективи у життя людей нашої планети й України зокрема. Були розглянуті шляхи адаптації до кліматичних змін та необхідності відновлення в Україні технологій активних впливів на гідрометеорологічні процеси, які можуть мати важливе значення для забезпечення економічної та екологічної безпеки України.

Учасники зібрання відзначили, що захід був змістовним, а лекція вразила широким спектром проблематики.

 

Сподіваємось на подальшу співпрацю !!!


Наверх