ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Круглий стіл «Шлях до Скопусу. Особливості досліджень в галузі туризму і управління. Публікація статей в міжнародних журналах»

Опубліковано: 08.06.2021, 14:21

У червні 2021 року відбувся круглий стіл на тему: «Шлях до Скопусу. Особливості досліджень в галузі туризму і управління. Публікація статей в міжнародних журналах».

Модератори заходу: ст. викл. кафедри географії та методики її навчання, кандидат географічних наук Козинська Ірина (м. Умань); кандидат економічних наук (PhD), бізнес-консультант, рецензент англомовних наукових журналів, експерт з оцінювання наукових проектів, автор книги «Шлях до скопусу» Шутяк Юлія (м. Брюссель, Бельгія); Dr. Liliya Terzieva (Breda University of Applied Sciences, дослідник, консультант проектів та тренер у недержавному освітньому та діловому секторі з питань туризму, відпочинку, лідерства, підприємницького навчання, розробки стандартів якості, забезпечення якості, креативного підприємництва, стратегічного дизайну тощо.

У круглому столі взяли участь 35 викладачів і аспірантів кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кафедри туризму та авіаційних перевезень Льотної академії НАУ (м. Кропивницький), кафедри міжнародних відносин та туризму Хмельницького національного університету.

Під час заходу було обговорено такі питання: особливості досліджень в галузі туризму і управління в університетах Нідерландів; досвід з публікації статей в міжнародних журналах доктором Лілі Терзієвої (Нідерланди)та Юлії Шутяк (Бельгія), прояви сексизму на різних етапах підготовки дослідження для публікації в журналах, що індексуються в Scopus.


Наверх