ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Презентація факультету в сфері поводження з відходами на Національному форумі

Опубліковано: 29.11.2021, 9:25

23-24 листопада 2021 року викладачі кафедри хімії, екології та методики їх навчання (професор Світлана Совгіра, Наталія Душечкіна) взяли участь у Національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології». У 2021 році з огляду на поточну ситуацію навколо масового поширення коронавірусу COVID-19 форум проводився в режимі он-лайн, щоб не створювати загрозу для здоров’я учасників заходу. Захід проводився за сприянням: Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Метою Форуму було визначення в Україні проблем та шляхів подолання критичної ситуації у сфері поводження з побутовими та промисловими відходами на регіональному рівні та у місцевих громадах, формування нормативно-правової бази щодо управління відходами, впровадження природоохоронних ініціатив та проєктів, сприяння залученню інвестицій у сферу перероблення відходів, реалізація екологічно дружніх, ресурсо- та енергоефективних технологій тощо.

З темою доповіді «Актуальність прибирання несанкціонованих сміттєзвалищ» виступила професор Світлана Совгіра, яка представила роботу здобувачів та викладачів природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, зокрема одного із його підрозділів – екологічної лабораторії. Розповіла про організацію заходів із благоустрою міста Умань та прилеглих територій, очищення акваторій, збереження природоохоронних територій, заповідних та інших особливо цінних об’єктів, здійснення екологічного виховання та, зокрема, формування у молоді таких якостей, як почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування і оздоровлення довкілля.

За результатами форму учасники отримали сертифікати.


Наверх