ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Створено геологічну пам’ятку природи «Липовецька астроблема»

Опубліковано: 03.12.2021, 12:32

Співробітники науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини за результатами проведених щорічних експедицій зробили обґрунтування на створення геологічної пам’ятки природи «Липовецька астроблема» на території Липовецької міської громади Вінницької області (професор Світлана Совгіра, доцент Наталія Душечкіна). Науковці-екологи досліджували територію перспективного заповідного об’єкту, визначили якість окремих параметрів навколишнього середовища.

Вінницькою обласною радою рішенням №236 від 24 вересня 2021 р. було створено новий об’єкт природно-заповідного фонду місцевого значення – геологічну пам’ятку природи «Липовецька астроблема» орієнтовною площею 20,3 га на території Липовецької міської громади Вінницького району, без вилучення із користування та внесено відповідні зміни в реєстр природно-заповідного фонду. У подальшому будуть встановлені державні інформаційно-охоронні знаки затвердженого зразка та забезпечено виготовлення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території об’єкта природно-заповідного фонду.

Принагідно зазначимо, що за сприяння науковців у 2018 році було створено пам’ятку природи «Іллінецький кратер», яка на сьогодні є функціонуючою і досить відвідуваною територією в рамках агротуризму.

 


Наверх