ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


«Природно-ресурсний комплекс Західного Полісся в контексті сталого розвитку»

Опубліковано: 17.05.2023, 15:20

16 травня 2023 р. доцент кафедри географії та методики її навчання Андрій Максютов взяв участь у науково-практичній конференції «Природно-ресурсний комплекс Західного Полісся в контексті сталого розвитку», проведеній у місті Березне Рівненської області (організатор Національний університет водного господарства та природокористування).

Метою наукової конференції було обговорення та пошук рішень актуальних проблем, пов’язаних із існуючими практичними питаннями збереження природно-ресурсного комплексу Західного Полісся, огляд актуальних питань розвитку лісового господарства, екологічні проблеми Західного Полісся України, функціонування природно-заповідних фондів та розв’язування історико-культурологічних проблем регіону, встановлення контактів, обмін практичним і науковим досвідом, публікація результатів наукових досліджень.

Учасники конференції працювали за такими секціями: еколого-економічні пріоритети сталого розвитку; сучасний стан лісового господарства Західного Полісся України; проблеми та перспективи розвитку лісового господарства; біорізноманіття та функціонування природно-заповідних територій.

У роботі конференції взяли участь понад 120 науковців та практиків; були представлені 24 територіальні громади та селищні ради; 28 закладів вищої освіти України; 11 наукових центрів та 6 профільних підприємств.


Наверх