ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


З наступаючим 2014 роком!!!

Опубліковано: 25.12.2013, 12:19
Ось і завершився 2013 рік. Все, що ми пережили в ньому, вже стає нашим минулим. То ж у минулому і всі наші негаразди і проблеми.
Ми багато пережили, багато працювали, знаходили нестандартні шляхи із складних ситуацій. Рік, що минув, збагатив нас новим безцінним досвідом, згуртував і дав нам можливість переконатись у власних силах, впевнено дивитися у майбутнє.
З наближенням улюблених зимових свят серце переповнюється приємним теплом. Цим теплом хочеться поділитись з друзями, колегами, зігріти всіх, хто цього потребує. Усім нашим викладачам і студентам щиро бажаємо – нехай новий 2014 рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.
Новорічні свята родом з дитинства, це завжди щось надзвичайно чарівне! Ми дивимося на те, що встигли – і мріємо! Мріємо із найпрекраснішими надіями і сподіваннями на краще! Ми бажаємо всього найкращого, про яке ви мрієте сьогодні! Ми бажаємо вам побачити дорогу до нього і мати багато позитивної енергії, щоб іти цією дорогою щодня, зустрічаючи мудрих і щирих людей, залучаючись до цікавих і різноманітних подій, створюючи щось своє, сяюче, добре!
Нехай Новий рік принесе у Ваші оселі щастя, добробут і радість, а світле Різдво Христове наповнить серця миром, добром та любов’ю. Щастя Вам, Віри в себе та успіхів у роботі.
Деканат природничо-географічного факультету
[audio:Zoryana_Novorichna.mp3]

Наверх