> Зустріч випускників факультету 1984 року | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Зустріч випускників факультету 1984 року
Опубліковано: 24.06.2014, 9:34

Зустріч випускників різних років – одна з добрих традицій нашого університету. Щороку з багатьох куточків нашої Батьківщини приїжджають випускники. Їм хочеться побачити один одного, зустрітися зі своїми колишніми педагогами, віддати їм данину поваги і вдячності. Так було і цього разу.

21 червня Уманський педагогічний університет відчинив свої двері для тих, хто за три десятиліття вийшов з його стін. За місцем роботи випускників можна було вивчати карту Світу та України: Крим, Карпати, Прибалтика, Київ та ін.

Зустріч випускників факультету 1984 року

На традиційну зустріч в рідну Альма-матер прибули біля 30 колишніх студентів природничо-географічного факультету. Змужнілі випускники минулих років радісно обмінювалися спогадами та новинами, жартами і позитивними емоціями, фотографувалися на пам’ять. На жаль, всі не змогли приїхати з різних обставин, але вони пам’ятають про університет і вдячні йому за науку.

Гості в супроводі співробітників вузу пройшли по території рідного освітнього закладу. Все для них було знайоме і в той же час ново.

Оглянувши територію університету, випускники із захопленням відзначали разючі позитивні зміни, що відбулися у вузі.

Зустріч пройшла в аудиторії 104. І це не випадково. Куратором групи був Шулдик Володимир Іванович. Присутніх вітав декан факультету Якимчук Руслан Андрійович.

Зустріч випускників факультету 1984 року
Зустріч випускників факультету 1984 року

З особливою теплотою, почуттям вдячності і непідробної поваги згадували улюблених викладачів: Г.Є. Гончаренко, М.Ф. Коваля, А.К. Ткаченка, М.Д. Бутило, М.І. Бабій і багатьох інших.

Час пролетів непомітно, як одна мить. Зустріч пройшла в дивовижно теплій обстановці, звучали побажання рідному вишу зустріти столітній ювілей. Навіть не вірилося, що ці невгамовні колишні студенти зараз працюють на відповідальних посадах, займають високі посади і виховують своїх дітей, а деякі й онуків. Сьогодні вони знову стали безтурботними і молодими, а очі кожного з них світилися від радості зустрічі зі своїми однокурсниками та викладачами.

Зустріч випускників факультету 1984 року
Зустріч випускників факультету 1984 року
Зустріч випускників факультету 1984 року
Зустріч випускників факультету 1984 року

«Все, чому тут навчають, знадобиться в житті – і нехай кожний студент це пам’ятає», – говорять випускники УДПУ 1984 року.


Наверх