> Сачки» – показали себе в грі КВК. | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Сачки» – показали себе в грі КВК.
Опубліковано: 11.11.2014, 9:30

11 листопада в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся другий тур гри КВК на кубок ректора. Гра проходила в актовій залі нового корпусу, в якій брали участь 4 команди. Наш факультет представляла новостворена команда «Сачки». 

11 листопада в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся другий тур гри КВК на кубок ректора. Гра проходила в актовій залі нового корпусу, в якій брали участь 4 команди. Наш факультет представляла новостворена команда «Сачки». У її складі були: Мацюк Мирослава (11 група), Кофанов Леонід (13 група), Литвин Анна (14 група), Янчук Сергій (12 група)Плива Анастасія (24 група), студенти 26 групи: Копійчук Даша та Павленко Ростислав, студенти 31 групи:  Терновська Вікторія та Мухиєв Максат. Майже всі учасники команди вперше спробували себе в ролі квнщика.

Тематика гри була –  «Через терни до зірок» і включала в себе три завдання, а саме «Візитка», «Розминка» та «Імпровізаційне домашнє завдання», в кожному з яких команда гідно представила себе і хоч цього разу пройшовши «через терни», ми зайняли почесне третє місце, в наступному році обов’язково доберемось «до зірок».

«Сачки» висловлюють щиру подяку декану природничо-географічного факультету Якимчуку Руслану Андрійовичу та заступнику декана з виховної роботи Дрозденко Галині Миколаївні за допомогу у проведенні цього дійства, а також вболівальникам, які активно нас підтримували.

Особливі слова подяки –  доценту кафедри загального землезнавства та геології Осадчому Олексндру Семеновичу за допомогу в реалізації творчих ідей.

 


Наверх