ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Нарада з педагогічної практики

Опубліковано: 03.02.2015, 10:27

Педагогічна практика студентів природничо-географічного факультету є складовою частиною навчально-виховного процесу й займає одне з центральних місць у професійній підготовці вчителя загальноосвітньої школи. Головна мета педагогічної практики – формування у студентів системи необхідних педагогічних умінь й навичок, фахових здібностей, особистісно-індивідуального стилю поведінки та діяльності, необхідних для майбутньої професії в оптимально наближених до роботи за фахом умовах. 02 лютого 2014 року відбулася нарада з педагогічної практики для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» природничо-географічного факультету.

На настановчій нараді досвідчені викладачі, методисти ознайомили студентів із основними завданнями практики, порядком проходження та вимогами щодо оформлення звітної документації. Заступник декана з навчальної роботи Валюк В.Ф. довела до відома студентів інформацію щодо тривалості і термінів проходження практики. Доцент кафедри загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління Пащенко Майя Іванівна розкрила дидактичні та виховні аспекти педагогічної практики. Цінні методичні поради студентам, щодо проведення в школі занять із застосуванням активних та інтерактивних методів навчання були надані методистом Запорожець Лесею Миколаївною.  

Працівники відділу обслуговування читачів підготували виставку літератури «На допомогу студенту – практиканту».

БАЖАЄМО УСПІХІВ У ПРОХОДЖЕННІ ПРАКТИКИ!


Наверх