> Захист кваліфікаційної роботи на базі дослідження | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Захист кваліфікаційної роботи на базі дослідження
Опубліковано: 20.05.2015, 9:05

19 травня на природничо-георафічному факультеті відбувся виїзний захист магістерської роботи Бакай Світлани «Біогеоценотичні зв’язки в екосистемі Ладижинського водосховища (керівник доцент Гончаренко Ганна Євдокимівна). Базою дослідження та захисту роботи обрано територію Ладижинського водосховища. Дослідження проведено разом із РКП «Гайсинриброзвідгосп».

1

Примітною була присутність та виступ на захисті роботи рецензента завідувача лабораторії екологічної оцінки агротехнологій і біорізноманіття агроекосистем Інституту агроекології і природокористування НААН України, кандидата біологічних наук Ткач Євгенії Дмитрівни.

2

3

4

Дослідження Бакай Світлани довело наявність антропогенного випливу на біорізноманіття річкової екосистеми, яке призвело до її забруднення, до зміни гідрологічного, гідрохімічного та термічного режимів, що в свою чергу відбилося на затримці і видозміні процесів екологічної сукцесії.

Після захисту відбулося вручення подяки рецензенту Ткач Євгенії за активну участь, творчий внесок у досягнення науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» та доктору економічних наук, професору, академіку Української академії аграрних наук та Лісівничої академії наук України, директору Інституту агроекології і природокористування НААН України Фурдичку Оресту Івановичу за сумлінну творчу співпрацю, вагомий особистий внесок у розвиток науки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, підвищення його іміджу.

5

 


Наверх