Заступник декана з наукової роботи

ПОЛІЩУК Тетяна Вікторівна

доцент кафедри біології та здоров’я людини

Навчальний корпус №1, 306 ауд.

Е-mail: polishchuk.tetiana@ukr.net

Народилась 3 лютого 1985 р. в с. Родниківка, Уманського р-ну, Черкаської обл. В 2007 році закінчила Уманський державний аграрний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Плодоовочівництво і виноградарство» та здобула кваліфікацію агронома-дослідника з плодоовочівництва і виноградарства.

Із січня 2008 року по вересень 2017 року працювала старшим науковим співробітником Дослідної станції тютюнництва НААН України.

В 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Оптимізація окремих елементів технології вирощування селери коренеплідної в умовах Правобережного Лісостепу України» та на підставі прилюдного захисту присуджено науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.06 – овочівництво.

В Уманському державному педагогічному університеті працює з 2017 р. на посадах викладача та старшого викладача.