Співпраця в рамках угоди між освітніми закладами

Опубліковано: 30.11.2015, 7:48

В рамках угоди про співпрацю між Іллінецьким відділом освіти та Іллінецьким НВК за ініціативи завідувача кафедри хімії, екології та методики їх навчання та завідувача лабораторії «Екологія і освіта» відбулася робоча зустріч з навчально-методичних, наукових, організаційних питань.

Під час зустрічі освітяни обмінялися досвідом роботи у сфері профорієнтації, методичною літературою з проблем екологічної освіти. Примітним було підписання обґрунтування на створення геологічного заказника «Іллінецький кратер», що стало можливим завдяки новим прогресивним змінам в Іллінецькому регіоні.

Завдячуючи таким зустрічам ми маємо вступників на природничо-географічний факультет, базу експедиційних досліджень та навчально-польових практик.