День пам`яті жертв голодомору

Опубліковано: 30.11.2015, 10:48

Голодомор 1932–1933 років — акт геноциду українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932–1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що призвів до багатомільйонних людських втрат у сільській місцевості на території Української РСР та Кубані, переважну більшість населення якої становили українці. Викликаний свідомими і цілеспрямованими заходами вищого керівництва Радянського Союзу і Української РСР на чолі зі Сталіним, розрахованими на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

фото1
27 листопада 2015 року на природничо-географічному факультеті відбувся виховний захід присвячений вшануванню пам`яті жертв голодомору.
фото2
Студенти мали змогу почути розповіді очевидців тієї страшної події, переглянути відеосюжет- хроніку 1932-1933 років.
фото3
Студентка 3 курсу Плива Анастасія підготувала розповідь про причини, передумови та наслідки голодомору 1932-33 років.
фото4
На завершення всі присутні запалили свічки памяті про тих, хто не зміг пережити ті страшні часи.
фото5