Батьківські збори

Опубліковано: 27.11.2015, 11:33

Адаптація першокурсників природничо-географічного факультету до особливостей навчального процесу у вищому навчальному закладі була обговорена на спільному зібранні батьків студентів та викладачів фахових дисциплін. Завчасно ретельно підготовлена керівництвом факультету програма батьківських зборів дала можливість висвітлити як успіхи вихованців факультету, так і звернути увагу на їх проблеми у навчанні і дозвіллі. Батькам було надано інформацію про поточну атестацію, відзначено найбільш активних студентів, наголошено на їх участь у громадському житті факультету й університету. Куратори мали нагоду провести індивідуальні бесіди з батьками студентів, що мають низькі бали успішності. Сподіваємось, що сумісна робота батьків та професорсько-викладацького колективу допоможе юнакам і дівчатам одержати на факультеті якісну освіту та сприятиме реалізації наміченого плану виховання сучасної молоді.

IMG_1029 IMG_1047 Фото 1