Організаційні збори з іноземними студентами природничо-географічного факультету

Опубліковано: 18.04.2016, 9:39

Головним напрямом роботи деканату та адміністрації природничо-географічного факультету є допомога у вирішенні комплексу питань пов’язаних з навчанням, вихованням та проживанням іноземних студентів в Україні.

Для студентів-іноземців створені всі необхідні умови як для навчання, відпочинку так і для творчого зростання. Вони активно залучаються до спортивно-масової роботи, науково-дослідницької діяльності та беруть активну участь у художній самодіяльності.

15 квітня 2016 року відбулися чергові організаційні збори з іноземними студентами природничо-географічного факультету всіх курсів.

фото 1

Участь у роботі зборів взяли заступник декана з навчальної роботи Кравцова Ірина Віталіївна та відповідальна за організацію навчального процесу для іноземних студентів Валюк Вікторія Федорівна.

Протягом зустрічі було розглянуто ряд питань, основними з яких є:

1. відвідування занять;
  2. графік проходження навчальних практик;
  3. розлад складання заліків та екзаменів;
  4. підготовка до складання державних екзаменів;
  5. організація позанавчального студентського життя (художня самодіяльність, спортивні заходи, відпочинок);
  6. морально-етичні норми поведінки;
  7. дотримання правил проживання в гуртожитку.

Приємною подією стало вручення подяк кращим іноземним студентам, які неодноразово брали активну участь в загальноуніверситетських і факультетських заходах.

фото 2 фото 3 фото 4 фото 5

Даний захід виявився інформативним для іноземних студентів, вони активно задавали питання, ділилися своїми проблемами.

Бажаємо всім іноземним студентам успіхів у навчанні, легких сесій, гарної практики, цікавого студентського життя!