> Семінар «Система неперервної освіти як чинник сучасного розвитку суспільства» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Семінар «Система неперервної освіти як чинник сучасного розвитку суспільства»
Опубліковано: 29.04.2016, 14:21

27 квітня 2016 року в рамках Днів науки в університеті на кафедрі біології та методики її навчання відбувся науково – методичний семінар «Неперервна освіта: ВНЗ – школа».
IMG_4334
На семінарі під час виступів доповідачів було визначено, що повна неперервна багаторівнева система професійної підготовки повинна поєднувати освітні програми всіх рівнів. Неперервна освіта зорієнтована на випереджене розв’язання проблем розвитку суспільства, науки, виробництва; вона повинна надавати кожній людині можливість підключатися до освітнього процесу на будь-якому етапі її життя.
IMG_4343
IMG_4337
Це є важливим організаційним чинником створення неперервної підготовки фахівців, зокрема вчителів біології. Тому подальшими завданнями є аналіз проблеми адаптації першокурсників в університеті, посилення зв’язків кафедр факультету з вчителями шкіл та майбутніми абітурієнтами.
IMG_4345
В рамках реалізації концепції неперервної освіти на кафедрі біології та методики її навчання 20 квітня 2016 року ст. викладачами Небиковою Т.А. та ст. викл. Гензьорою Т.М. було проведено відкрите бінарне заняття з методики навчання біології в профільній школі на тему «Методика вивчення тем розділів програми з біології для профільної школи з використанням технології навчання у дискусії».
P60420-103652
P60420-103038