> Отримання посвідчень дійсного члена Українського географічного товариства | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Отримання посвідчень дійсного члена Українського географічного товариства
Опубліковано: 29.04.2016, 14:24

Уманський відділ Українського географічного товариства був заснований зусиллями викладачів кафедри географії та екології УДПУ імені Павла Тичини у 2004р. За час свого існування суттєво змінився якісний і кількісний склад відділу, визначились нові напрями наукових досліджень. У зв’язку з цим, відповідно до Статуту Українського географічного товариства, у березні 2016 р. відбулась перереєстрація членів Уманського відділу УГТ із поновленням посвідчень. 1 2 3Отримання посвідчень дійсного члена Українського географічного товариства.

4Викладачі кафедри географії та методики її навчання – активні учасники Українського географічного товариства.