Свято науки!

Опубліковано: 25.05.2016, 10:12

24 травня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувалися наукові заходи присвячені Дням науки. Кращі наукові працівники та студенти університету були нагороджені відзнаками Міністерства освіти і науки України, почесними грамотами обласного управління освіти і науки, обласної ради, обласного комітету профспілки, міського голови та університету.

DSC_0435 DSC_0475 DSC_0400 DSC_0432
З нагоди відзначення Днів науки на природничо-географічному факультеті протягом квітня-травня місяців відбувалися наукові заходи різного рівня: науково-практичні конференції, засідання науково-дослідних лабораторій, центрів, круглих столів з наукової тематики, дослідницькі експедиції, виставки, публічні лекції і виступи, відкриті заняття і тренінги, презентація наукових доробок тощо.

DSC_0513 DSC_0490 DSC_0498
Під час урочистостей відбулося відзначення грамотами співробітників та студентів природничо-географічного факультету за досягнуті успіхи в науково-дослідній роботі.
Переможці ІІ туру Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт та їх наукові керівники були також нагороджені грамотами.

DSC_0579 DSC_0520 DSC_0529
Бажаємо подальших творчих здобутків і наснаги інтелектуальній спільноті природничо-географічного факультету!