Лекція провідного географа України

Опубліковано: 14.05.2013, 14:55

13 травня 2013 року на кафедрі географії та методики її навчання відбулася відкрита лекція з фізичної географії, яку провів доктор географічних наук, професор, академік Академії вищої школи України Денисик Григорій Іванович. У ході заняття професор здійснив порівняльний аналіз природних умов Євразії та Південної Америки.

Доповідає доктор географічних наук, професор,
академік Академії вищої школи України
Денисик Григорій Іванович

Г.І. Денисик розповів про власні враження від подорожей до Перу та Чілі, особливості природи гірської системи Анд та Тихого океану. Студентів дуже захопила інформація про специфіку проживання південноамериканців у межах екватору Землі. Яскравим доповненням лекції була презентація учениці 11-А класу Уманської міської гімназії Тімець Анастасії на тему «Америка очима української школярки». Студенти з веселим настроєм та гарними враженнями залишилися від вдало проведеної лекції і ще довго «засипали» питаннями цікавого доповідача.

Фото на згадку! Чекаємо на нові цікаві зустрічі!!!