Посвята у студенти

Опубліковано: 01.09.2016, 15:59

Вже традиційно, 31 серпня Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини приймає у лави студентів своїх першокурсників.
Так сьогодні дружня родина природничо-географічного факультету вітала в числі студентів, своїх ще вчорашніх абітурієнтів.
фото1
На урочистих зборах студентів привітали ректор університету проф. Безлюдний О.І., мер міста Цебрій О.В., народний депутат Поляков М.А., представники польського університету, професори, доценти, викладачі та студентська рада університету.
фото2

фото3
Також першокурсників своїми яскравими виступами привітали студенти. Запальні танці і пісні додали гарного настрою усім присутнім.
фото4
По завершенні урочистої частини, вже в стінах рідного факультету, продовжилося знайомство першокурсників з кураторами та викладачами.
фото5
Отож, всім першокурсникам бажаємо успіхів у навчанні, нових звершень та здобутків! Ласкаво просимо до дружньої родини природничо-географічного факультету!
фото6