Студенти природничо-географічного факультету взяли участь у легкоатлетичному пробігу

Опубліковано: 30.05.2017, 8:02

Студенти природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини активно долучилися до легкоатлетичного пробігу «Умань – за здоровий спосіб життя», а також суспільної акції велосипедистів «Велодень-2017», які відбулися в місті Умані у рамках відзначення Олімпійського дня.2 resize (1)Основою метою цього забігу є пропагування здорового способу життя, залучення мешканців міста та студентства до занять фізичною культурою і спортом, формування міських традицій захоплення спортом.resize (2) resize (3)До легкоатлетичного пробігу долучилось 240 учасників, а них всю дистанцію (10 км) пробігло 15 учасників, в тому числі 3 студенти УДПУ. Решта подолали дистанції відповідно до своєї фізичної підготовки.resize 1 resizeСподіваємося, що подібні заходи стануть добрим стимулом молодому поколінню вести правильне, здорове життя, тим паче таким найпростішим, найдешевшим та найдоступнішим методом запобіганням хворобам людини як -БІГ.