> Зустріч студентів із представниками «Національного корпусу». | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Зустріч студентів із представниками «Національного корпусу».»
Опубліковано: 18.12.2017, 10:18

Мостили тілами шляхи перемоги,
Прапор України несучи в руках.
І квітнуть твої, тернисті дороги,
Слава і Воля, України, живе у віках.

14 грудня 2017 року за ініціативи заступника декана природничо-географічного факультету Андрія Максютова та за підтримки проректора з науково-педагогічної роботи Наталії Ревнюк відбулась зустріч студентів із представниками «Національного корпусу». Студенти ознайомитись із діяльністю організації, переглянули тематичну кінострічку, оглянули військове спорядження. Також для учасників заходу був проведений тренінг із медико-тактичної підготовки.

«Національний корпус» – громадсько-політичний рух правої спрямованості, що сформувався з проукраїнських активістів на базі громадської організації «Цивільний корпус «Азов». Метою діяльності «Національного корпусу» є залучення в політику молодих патріотів України. Активісти корпусу організовують акції різного спрямування: допомога сім’ям загиблих бійців, боротьба з незаконними забудовами, продажем алкоголю та наркотиків, проведення уроків мужності в навчальних закладах середньої та вищої освіти, бойова підготовка активістів, спортивні змагання, ідеологічні лекції.
«Національний корпус» головними пріоритетами проголосив не тільки ліквідацію національних (прояви сепаратизму) та соціальних (наркоторгівля, пияцтво, шахрайство тощо) проблем суспільства, але й організацію різнопланових соціальних ініціатив та проектів, зокрема пропаганду здорового способу життя та традиційних моральних цінностей.
Офіційно утворений «Національний корпус» був наприкінці весни 2015 року і вже влітку організація розгорнула широку суспільну діяльність: брала участь в ліквідації надзвичайних ситуацій на Київщині, організувала дитячий табір «Азовець» в Пущі-Водиці, проводила громадсько-політичні курси за програмою школи Націократії в Карпатах.
Студенти із захопленням взяли участь у заході та отримали безліч позитивних емоцій.