Презентація колективної монографії на факультеті

Опубліковано: 21.12.2017, 15:30

20 грудня на природничо-географічному факультеті відбулася презентація колективної монографії кафедри хімії, екології та методики їх навчання «Біологічне, ландшафтне різноманіття та якість річкової води басейну Центральної частини Південного Бугу» за ред. С. В. Совгіри (автори: Валюк В. Ф., Гончаренко Г. Є., Горбатюк Н. М., Гнатюк Н. О., Душечкіна Н. Ю., Цимбалюк В. В.). У презентації взяли участь декан факультету Валерій Миколайко, завідувач кафедри біології та методики її навчання Ігор Красноштан та викладачі факультету, які зацікавлені у розвитку фундаментальної науки на факультеті.

У монографії подано загальну характеристику басейну Центральної частини Південного Бугу, розкрито методику й узагальнено результати досліджень біологічного та ландшафтного різноманіття, також висвітлено результати еколого-хімічного аналізу джерельних вод означеної території.
Під час презентації професор Світлана Совгіра окреслила завдання та подальші плани на майбутні кафедральні дослідження.