> Районний семінар учителів географії | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Районний семінар учителів географії»
Published: 21.12.2017, 15:36

20 грудня 2017 року відбувся районний семінар учителів географії закладів освіти Христинівського району та викладачів кафедри географії та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини. Тема семінару: «Формування ключових компетентностей учнів на уроках.
Місце проведення: Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-ліцей» Христинівської районної ради.Директор Верхняцького НВК Остапенко С. Г. та учні здійснили представлення Верхняцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-ліцей».

Доктор педагогічних наук, професор завідувачка кафедри географії та методики її навчання проф. Браславська О. В. провела майстер-клас для вчителів географії, висвітливши особливості компетентнісного підходу в географічній освіті.В обговоренні уроку взяли участь усі учасники семінару.

Представлення досягнень у роботі вчителів Христинівщини методистом РМК Мислюк А.Д. Підведення підсумків семінару, вироблення рекомендацій та вручення проф. Браславській О.В. подяки за проведення спільних інформаційно-навчальних заходів, що сприяє підвищенню рівня професіоналізму вчителів, надає поштовх для розвитку їх творчої ініціативи.