> Семінар-практикум вчителів біології | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Семінар-практикум вчителів біології»
Published: 30.03.2018, 12:43

23 березня 2018 року в Уманському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 – Медична гімназія» відбувся семінар-практикум учителів біології закладів загальної середньої освіти міста на тему: «Формування ключових компетентностей, визначених Концепцією Нової школи, під час вивчення біології». Метою семінару визначалось ознайомлення його учасників з методикою формування ключових компетентностей учнів шляхом використання інформаційних тенологій.
З доповіддю «Методика формування предметних компетентностей шляхом проведення природоохоронних акцій» виступила доцент кафедри біології та методики її навчання Світлана Люленко.

Також вчитель біології НВК № 10 Любов Педан провела відкритий урок у 6 класі на тему: «Загальна характеристика царства гриби».
Для учнів 10 класу та учасників семінару директор лабораторії якості молока АВМ Андрій Білан провів практичне заняття з визначення вмісту бактерій у молоці.

Вчитель фізики НВК «Загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів № 10 – Медична гімназія» Інна Криворучко виступила з презентацією досвіду роботи закладу щодо формування предметних компетенцій на уроках природничих дисциплін та у позаурочний час.

Семінар вчителів біології на тему: «Формування ключових компетентностей, визначених Концепцією Нової школи, під час вивчення біології» пройшов на високому науково-методичному рівні.