> День відкритих дверей на природничо-географічному факультеті | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«День відкритих дверей на природничо-географічному факультеті»
Опубліковано: 05.04.2018, 7:51

30 березня 2018 року на природничо-географічному факультеті проведено День відкритих дверей. Учні закладів загальної середньої освіти міста Умані та Уманського району, міста Христинівки та Христинівського району, випускники Уманського медичного коледжу та Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка відвідали навчальні лабораторії факультету, ознайомились з проведенням навчальних практик.
З роботою природничо-географічного факультету майбутніх абітурієнтів та їх учителів, батьків ознайомив декан факультету, кандидат сільськогосподарських наук, професор Валерій Миколайко.
Про проведення навчальних практик на факультеті розповів заступник декана з організації фахових практик, доцент кафедри географії та методики її навчання, кандидат географічних наук Олексій Ситник.
Присутні переглянули відеофільми про агробіостацію природничо-географічного факультету, як навчальний підрозділ факультету; про проведення виїзних фахових практик студентами факультету.
З особливостями вступної кампанії та новаціями ЗНО у 2018 році ознайомила присутніх Оксана Герасименко, заступник декана з профорієнтаційної роботи, викладач кафедри географії та методики її навчання.
Для учнів 11-х класів було проведено семінари-тренінги з розв’язування складних завдань ЗНО:
з біології – Світланою Сорокіною, доцентом кафедри біології та методики її навчання, кандидатом біологічних наук;
з географії – Оксаною Герасименко, викладачем кафедри географії та методики її навчання;
з хімії – Сергієм Галушко, доцентом кафедри хімії, екології та методик їх навчання, кандидатом хімічних наук.
Майбутні абітурієни відвідали хімічні лабораторії, у яких викладач кафедри хімії, екології та методик їх навчання Наталія Татарнікова та кандидат педагогічних наук, викладач кафедри хімії, екології та методик їх навчання Олена Задорожна показали цікаві хімічні досліди.
Завідувач кафедри біології та методики її навчання, доцент, кандидат біологічних наук Ігор Красноштан провів екскурсії у зоологічному музеї ім. М. Ф. Коваля, презентував лабораторію «Гербарій флори України». У геологічному музей Євразії провів екскурсію Сергій Половка, професор кафедри географії та методики її навчання, доктор геологічних наук.