> День зустрічі птахів | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«День зустрічі птахів»
Опубліковано: 12.04.2018, 13:13

Міжнародний день птахів проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають саме в квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію.3 квітня викладачі та студенти природничо-географічного факультету традиційно провели Свято зустрічі птахів. Цього року активну участь в заході взяли викладачі кафедри біології та методики її навчання Леся Мороз та Світлана Грабовська, вчитель біології загальноосвітньої школи № 9 міста Умань Тетяна Небикова, а також учні цієї ж школи.До свята викладачі університету разом із студентами розробили для дітей цікаву програму-представлення птахів Черкащини та подарували годівнички.Організатори свята ознайомили дітей із видовим різноманіттям осілих і перелітних птахів своєї місцевості; місцями їх гніздування; практичними діями щодо охорони і збереження орнітофауни.