> VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
 • Біологія. (практична психологія)
 • Біологія. Хімія.
 • Хімія. (інформатика)
 • Хімія. Біологія.
 • Біологія. Хімія.
 • Біологія. Практична психологія.
 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія. (інформатика)
 • Біологія.
 • Географія.
 • Хімія.
 • Біологія. (хімія)
 • Географія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


«VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція»
Опубліковано: 23.04.2018, 12:38

19–20 квітня відбулася VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) викладачів, молодих учених та студентів «Географія та екологія: наука і освіта». Співорганізаторами заходу виступили Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (кафедра географії та методики її навчання), Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Софійський університет імені Святого Климента Охридського (Болгарія), Ойцовський національний парк (Польща) та газета «Краєзнавство. Географія. Туризм».

Під час конференції обговорювалися такі питання: проблема інтеграції вітчизняної географічної освіти і науки у міжнародний простір; історія становлення географії у незалежній Україні; фундаментальні та прикладні дослідження в географії; екологічний моніторинг України та зарубіжних країн; активні форми і методи навчання географії та екології у закладах освіти.

Реєстрація учасників конференції.
Урочисте вручення диплома кандидата географічних наук викладачу кафедри географії та методики її навчання Безлатній Любові Олександрівні доктором географічних наук, професором Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Денисиком Григорієм Івановичем.
Вступне слово декана природничо-географічного факультету к.с-г.н., проф. Миколайка Валерія Павловича.
Доповідь д.п.н., проф, зав. кафедри географії та методики її навчання Браславської Оксани Володимирівни на тему «Особистостями славна географічна наука і освіта Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини».
Виступ д.геогр.н., проф., Денисика Григорія Івановича на тему «Нові технології у процесі вивчення географії» (зав. кафедри географії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського).
Виступ д.геол.н., професора кафедри географії та методики її навчання Половки Сергія Григоровича на тему «Піонер географії в УДПУ імені Павла Тичини».
Доповідь на тему «Природничий туризм – методологічні підходи до об’єкту дослідження» д.геогр. н., проф. Стецюка Володимира Васильовича (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).
Доповідь на тему «Зміни якості води за довжиною Дніпра» д.геогр. н., проф. Вишневського Віктора Івановича (Інститут водних проблем і меліорації НАН).
Доповідь на тему «До проблеми змісту й об’єму поняття антропогенний ландшафт» д.геогр. н., проф. Кисельова Юрія Олександровича (зав. кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва).
Учасники конференції під час пленарного засідання.
Групове фото біля погруддя П.Г. Тичини.
Групове фото біля Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Екскурсія дендрологічним парком «Софіївка».


Науково-пізнавальна екскурсія з відвідуванням промислових та історико-географічних об’єктів Черкаської області: Мокрокалигірський буровугільний розріз, с. Лисяча Балка, Катеринопільський район.
Учасники конференції на екскурсії в художній галереї О. Бартосика, с. Іваньки, Маньківський район.

Пізнавальна екскурсія Буцьким каньйоном, смт. Буки, Маньківського району.
За результатами конференції було відзначено високий науковий рівень доповідей та повідомлень науковців, вчителів, педагогів вищої школи з різних аспектів досліджуваних проблем географії, екології та освіти.

Наверх