Весняно-польові роботи на агробіостанції університету у розпалі …

Опубліковано: 18.04.2018, 16:13

Здобуття вищої освіти на природничо-географічному факультеті має одну суттєву перевагу – безпосереднє спілкування із живою природою. Реалізації цього сприяє функціонування агробіологічної станції Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яка є невід’ємною складовою факультету й залишається полігоном проведення навчально-методичної та науково-дослідної роботи студентів і викладачів.

Із врахуванням цьогорічного, абсолютно нетипового для минулих років, пізнього відновлення вегетації, необхідність проведення весняно-польових робіт є майже блискавичною. Тому студенти, викладачі і співробітники кафедри біології та методики її навчання за ініціативи завідувача кафедри, доц. Ігоря Красноштана та керівників відділів активно включилися до проведення весняно-польових робіт на колекційних та виробничих ділянках.