28-ий фестиваль педагогічної творчості

Опубліковано: 18.05.2018, 8:11

15 травня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся 28-ий фестиваль педагогічної творчості, який був приурочений 100-річчю від дня народження видатного українського педагога-гуманіста Василя Олександровича Сухомлинського.

Вітаючи всіх учасників фестивалю перший проректор, професор Андрій Миколайович Гедзик побажав студентським командам творчих ідей, натхнення і удачі.

У фестивалі взяли участь 4 команди: «Гільдія» (факультети іноземних мов, соціальної та психологічної освіти, професійної та технологічної освіти); «Типове об’єднання педагогів» (факультети мистецтв, початкової освіти, української філології); «Сила трьох» (факультети фізичного виховання, дошкільної та спеціальної освіти, природничо-географічний); «Велика педагогічна сім’я» (навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти, історичний та факультет фізики, математики та інформатики).

Команди були нагороджені почесними грамотами в таких номінаціях: «Креативність педагогічної думки» – команда «Велика педагогічна сім’я»; «Акторська майстерність» – команда « Титове об’єднання педагогів»; «Педагогічний артистизм» – команда «Сила трьох»; «Натхнення й педагогічний артистизм» – команда «Граніт науки»; «За творчий та інтелектуальний потенціал» – команда «Гільдія».

Бажаємо подальших успіхів нашим майбутнім педагогам!