Екологічна акція в рамках міжнародного дня чистих берегів

Опубліковано: 18.09.2018, 16:19

15 вересня з ініціативи викладачів кафедри хімії, екології та методики їх навчання доцента Наталії Гнатюк, старшого викладача Олени Задорожної, викладача Віталія Гончарука організовано та проведено природоохоронну акцію «Упорядкування прибережної смуги річки Чиканки».
Акція проведена в рамках щорічного International Clean Beach day з благоустрою узбережжя річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. До участі у заході залучені студенти-екологи, саме вони відіграють ключову роль в захисті навколишнього середовища і його збереженні для майбутніх поколінь.

Під час проведеного заходу на береговій смузі річки Чиканки в районі агробіостанції університету проведено укріплення берегів, прибрано прибережну смугу річки від побутового сміття, організовано благоустрій суміжних територій, проведено агітаційно-пропагандистську роботу серед жителів мікрорайону, встановлено інформаційний щит, у якому закликається охороняти малі водойми.