> Знайомство першокурсників з історією міста Умань | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Знайомство першокурсників з історією міста Умань»
Опубліковано: 10.10.2018, 15:31

Щиро та радо дружня студентська родина природничо-географічного факультету прийняла першокурсників. Студенти 11 групи природничо-географічного факультету виявились ініціативними, творчими та креативно мислячими особистостями. Наприкінці вересня з куратором академічної групи Ігорем Красноштаном відвідали краєзнавчий музей міста Умань. Як справжніх біологів їх цікавили флора та фауна нашого краю, та її використання у мистецтві та господарській діяльності людини.
Пізнавальною та захоплюючою була розповідь екскурсовода музею, яка провела дуже цікавий екскурс історії уманського краю, починаючи з часів давнини до наших часів, продемонструвавши різноманітні експонати, зрізи ґрунтів, колекції рослинних та тваринних організмів.
Щиро вдячні гарному місту та творчим людям за змістовний і насичений професіоналізмом історичний дороговказ у майбутнє.