> Участь викладачів кафедри географії у науковій конференції | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Участь викладачів кафедри географії у науковій конференції»
Опубліковано: 24.10.2018, 8:15

Участь викладачів кафедри географії у Всеукраїнській науковій конференції «Треті Сумські наукові географічні читання»

10-12 жовтня викладачі кафедри географії та методики її навчання проф. Браславська О. В. і викладач Рожі І. Г. взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції «Треті Сумські наукові географічні читання», на базі природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С.Макаренка.

Під час наукової конференції розглядалися питання, присвячені географічним аспектам розвитку Сумського регіону, регіональним географічним дослідженням регіонів, охороні природи, об’єктів природно-заповідного фонду, проведення краєзнавчої роботи, організації системи дошкільного та шкільного обслуговування й особливостей навчання географії у школах і закладах позашкільної освіти.

Під час виконання екскурсійної програми історичними місцями міста Суми «Путивль – місто з глибини віків та колиска партизанської слави Спадщанський ліс», учасників наукової конференції було ознайомлено з памʼятки архітектури XVII – XVIII ст., ансамблем Мовчанського монастиря з храмом Різдва Богородиці (близько 1630–1636 р.р.) та іншими об’єктами.

Учасники наукової конференції відвідали Музейну експозицію, яка відтворює садибу горюнів кінця XIX – початку XX ст. Працівники музею ознайомили з інтер’єром хати, були представлені меблі, різноманітні предмети побуту, одяг тощо. У господарських будівлях: сараї, клуні («пуня»), вітряку експонуються знаряддя праці, інший сільськогосподарський реманент.

Результатами наукової конференції «Треті Сумські географічні читання» були визначені перспективи географічних досліджень регіонів, а в рамках угоди про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Сумським державним педагогічним університетом імені А. С. Макаренка були розглянуті умови проведення комплексних навчальних практик на території обох областей.