> Інтернет-конференція з глобальних питань природничо-географічної освіти | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Інтернет-конференція з глобальних питань природничо-географічної освіти»
Опубліковано: 16.11.2018, 11:26

15 листопада відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція: «Інтеграція фундаментальних та прикладних досліджень в географічній, екологічній та хімічній освіті». Це ІV спільна конференція кафедри хімії, екології та методики їх навчання, кафедри географії та методики її навчання. У конференції взяли участь  представники освітніх та наукових закладів різних міст України (Київ, Мелітополь, Вінниця, Миколаїв, Луцьк, Черкаси, Кам’янець-Подільський та ін.)

На конференції висвітлювались глобальні проблеми географічної, екологічної, хімічної освіти та науки; використання інноваційних технологій в географічній, хімічній освіті та екологічній діяльності; розкривався досвід практичної екологічної краєзнавчої діяльності та дослідної роботи з географії, хімії, екології, біології.