> Участь науковців факультету в екологічному форумі | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Участь науковців факультету в екологічному форумі»
Опубліковано: 26.11.2018, 8:57

Науковці кафедри хімії, екології та методики їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – професор Світлана Совгіра та старший викладач Наталія Душечкіна – взяли участь у Всеукраїнському екологічному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології». Науковий захід проходив 22-23 листопада у приміщенні Великого конференц-залу Президії Національної академії наук України (м. Київ) з метою визначення в Україні проблем та перспектив формування Стратегії поводження з небезпечними відходами, міжмуніципального співробітництво у сфері поводження з побутовими відходами.

Учасників форуму вітали заступник міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Микола Кузьо, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Олег Недава, голова Всеукраїнської екологічної ліги, голова Національної екологічної ради України Тетяна Тимочко, представники центральних і регіональних зацікавлених організацій.

Під час форуму піднімалися й обговорювались актуальні проблемні питання та кращі практики щодо поводження з відходами в об’єднаних територіальних громадах, стан поводження з сільськогосподарськими відходами, поводження з небезпечними відходами в Україні та багато інших питань.
Результатом роботи форуму стало прийняття резолюції, у якій визначена необхідність забезпечення раціонального поводження з небезпечними відходами, ефективного управління цією галуззю, підвищення рівня обізнаності та мотивації громадян, збільшення відсотка перероблених відходів та повторно використаної сировини, гармонізації українського та європейського законодавства