> Вечір-реквієм «Герої не вмирають!» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Вечір-реквієм «Герої не вмирають!»
Опубліковано: 20.02.2019, 7:56

Сьогодні виповнюється п’ята річниця трагічних подій, які відбулися в центрі Києва 18-21 лютого 2014 року. Події на Майдані та на східному фронті проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість українських захисників, які ціною свого здоров’я і життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни.

Так, 19 лютого 2019 року на базі природничо-географічного факультету відбувся студентський вечір-реквієм «Герої не вмирають!». Жалісними і зворушливими були виступи студентів, які у віршах розповіли історію загиблих мтингувальників з Небесної Сотні.
Захід мав характер літературного вечора із переглядом відео сюжетів: студенти вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні прозовими творами та віршами на патріотичну тематику.

Віче-реквієм – це скорбота по Небесній Сотні, відчайдухах, які зуміли перевернути свідомість більшості українців, які дали поштовх до розуміння, що саме нація повинна писати свою нову кращу історію. Бо краще пізно, аніж ніколи. Ця трагедія уже встигла знайти своє відлуння на сторінках підручників з історії, але ті не передадуть справжньої людської скорботи, яка повинна бути закарбованою у наших серцях і берегти світлу пам`ять полеглих. Пам`ять про найкращих з людей.