> Інформгодина «Ми обираємо вперше!» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Інформгодина «Ми обираємо вперше!»»
Опубліковано: 22.02.2019, 8:06

21 лютого в рамках співпраці із науковою бібліотекою Уманського державного педагогічного університету імена Павла Тичини відбулася зустріч студентів природничо-географічного факультету із начальником відділу просвітництва та взаємодії з суб’єктами Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катериною Григоренко.

Студенти познайомилися під час зустрічі із правами та обов’язками виборців; дізналися як проводиться підрахунок голосів виборців, встановлення та оприлюднення результатів виборів тощо.

Актуальність даного заходу викликана змінами у законодавстві та можливістю отримати право на всі види безоплатної вторинної правової допомоги.

Завдяки таким заходам студентська молодь може реалізувати «Принципи політичної поваги і справедливості», що дасть можливість молодому поколінню щасливо жити і працювати в Україні.