> Відкрите заняття з «Історії хімії» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Відкрите заняття з «Історії хімії»»
Опубліковано: 28.02.2019, 13:50

27 лютого старшим викладачем кафедри хімії, екології та методики їх навчання Наталією Душечкіною проведено відкрите практичне заняття «Хімічні знання в давні часи» з дисципліни «Історія хімії» зі студентами 41 групи природничо-географічного факультету. На занятті були присутні викладачі кафедри хімії, екології та методики їх навчання.

Під час заняття розглянуто один із періодів розвитку хімії, а саме доалхімічний. У процесі обговорення теми студенти активно доповідали про знайомство первісних людей з хімічними речовинами та явищами, які висвітлені в міфах, легендах, казках, прислів’ях і загадках.

Заняття передбачало використання інноваційних форм та методів роботи студентів: діалог, роботу в парах, пізнавану гру, кейс-метод.

На завершення відбулося обговорення відкритого заняття із рекомендаціями і пропозиціями подальшого використання активних методів навчання під час вивчення дисципліни «Історія хімії».