> До 75 річниці визволення Умані | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

До 75 річниці визволення Умані
Опубліковано: 13.03.2019, 9:59

10 березня для жителів Умані є особливою датою. Ось уже 75 років ми відзначаємо річницю визволення рідного міста від фашистської окупації. У цей знаменний день ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу.

Для вшанування пам’яті визволителів Умані у Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» зі студентами природничо-географічного факультету (куратори Олексій Ситник, Андрій Максютов) було проведено виховний захід на тему «Умань в роки Другої світової війни».

Директор заповідника Вячеслав Давидюк презентував історичні матеріали періоду 1941-1944 рр. Студенти ознайомились із світлинами, які відображають важливі події, які відбувалися в Умані під час окупації та визволення, заслухали спогади очевидців, мали змогу порівняти тогочасне військове спорядження радянських і німецьких військ.