> Лекція провідних фахівців студентам-екологам | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Лекція провідних фахівців студентам-екологам
Опубліковано: 29.03.2019, 7:36

28 березня на кафедру хімії, екології та методики їх навчання запрошено провідного еколога Гайсинщини Ярославну Шестопал для проведення відкритої лекції з актуальних проблем екології для студентів-екологів 18 групи. Ініціатором такої форми роботи виступила старший викладач кафедри Наталія Душечкіна.

На занятті були присутні декан природничо-географічного факультету Валерій Миколайко, завідувач кафедри хімії, екології та методики їх навчання Світлана Совгіра.

Ярославна Шестопал ознайомила студентів з напрямами діяльності фахівця-еколога та використання набутих знань у практичній роботі, розкрила можливості подальшого працевлаштування майбутніх екологів.

Проведення таких занять з використання практичного досвіду провідних фахівців спонукає студентів до глобального мислення, пошуку нової інформації, творчого застосування отриманих знань в майбутній професійній діяльності, реальної можливості подальшого працевлаштування.