> Інформований – озброєний! | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Інформований – озброєний!
Опубліковано: 29.03.2019, 7:43

28 березня 2019 року за ініціативи заступника декана з виховної роботи Андрія Максютова спільно із головою Уманської міської та районної організації «Червоний хрест» Валентиною Чорною для першокурсників природничо-географічного факультету проведено тренінг з першої невідкладної допомоги.

Під час заходу студенти отримали інформацію про застосування найпростіших підручних засобів на місці події до прибуття медичного працівника.

Наприклад, для того, щоб зробити серцево-легеневу реанімацію потрібні знання основних принципів: куди і як натискати, з якою частотою повторювати і як відстежувати результати. Саме від того, наскільки своєчасно і грамотно надана перша допомога, залежать результати подальшої невідкладної лікарської допомоги, подальшого лікування, а іноді і життя людини.

Студентська молодь не тільки отримали важливі теоретичні знання, а й мали можливість на стендах і манекенах практично закріпити уміння і навички з надання першої невідкладної допомоги.