> Географічний науковий семінар | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Географічний науковий семінар
Опубліковано: 29.03.2019, 14:30

29 березня на базі кафедри географії та методики її навчання відбувся міжвузівський науковий семінар на тему «Долинно-річкові ландшафтно-технічні системи
Правобережної України». Організаторами семінару виступили зав. кафедри географії та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини, д.п.н., професор Браславська О.В.; зав. кафедри географії ВДПУ імені Михайла Коцюбинського, д.г.н., професор Денисик Г.І. та к.г.н., доцент кафедри географії та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини Лаврик О.Д.

На початку семінару з вступним словом виступила д.п.н., професор Браславська О.В. У ході семінару було заслухано такі доповіді: «Долинно-річкові ландшафтно-технічні системи у структурі антропогенних ландшафтів» (Лаврик О.Д.); «Ідентифікація стадій розвитку ландшафтно-технічних систем» (Кравцова І.В.); «Конструктивно-географічне значення дослідження ландшафтно-технічних систем» (Ситник О.І.); «Методологічні засади дослідження ландшафтно-технічних систем» (Козинська І.П.); «Освоєння ландшафтів долин планети та розвиток долинно-річкових ландшафтно-технічних систем» (Безлатня Л.О.); «Дорожні ландшафтно-технічні системи» (Дідура Р.В.); «Формування долинно-річкових ландшафтно-технічних систем Правобережної України» (Горецька Надія); «Класифікація і типологія долинно-річкових ландшафтно-технічних систем» (Буханистий Олександр); «Особливості структури долинно-річкових ландшафтно-технічних систем Правобережної України» (Гуцол Ольга).

Після виступів учасників відбулося активне обговорення сучасних проблем, які характерні для долинно-річкових ландшафтів Правобережної України.