> Вітаємо Шулдика Володимира Івановича з ювілеєм! | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Вітаємо Шулдика Володимира Івановича з ювілеєм!»
Опубліковано: 08.04.2019, 14:43

Професорсько-викладацький склад природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає колегу, наставника, друга, щиру і добру людину з нагоди славного ювілею!

Вельмишановний Володимире Івановичу, 70 років це прекрасний період життя, чудова пора наповнена світлими спогадами, теплими зустрічами, добрими посмішками, новими інтересами і втішними мріями. Колектив природничо-географічного факультету і кафедри біології та методики її навчання щиро вітає Вас з ювілейною датою. Бажає Вам в доброму здоров’ї і з оптимізмом продовжувати свій творчий та життєвий шлях, пишатися результатами своєї праці і досягнутими успіхами, шанувати близьких і надалі палати в полум’ї любові, випромінюючи чесноти, якими живе рід людський, щиро сіючи мудре, добре та вічне на педагогічній ниві Земного буття.

З повагою, адміністрація природничо-географічного факультету
і кафедра біології та методики її навчання.