> Реконструкція квітково-декоративного відділу агробіостанції | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Реконструкція квітково-декоративного відділу агробіостанції»
Опубліковано: 12.04.2019, 7:51

Традиційно із настанням весни керівники навчально-дослідницьких відділів агробіостанції університету спільно із студентами природничо-географічного факультету проводять комплекс робіт із благоустрою територій, закладання дослідів та організації наукової роботи і біологічних спостережень.

У цьому році відділи агробіостанції зазнали значної трансформації. Керівники квітково-декоративного відділу Світлана Люленко, Тетяна Небикова, Вікторія Берчак спільно зі студентами здійснили комплекс робіт із прибирання території відділу та підготовки ділянки до висадки і висівання квітів.

Для планування схеми оновленої ділянки було запрошено дендролога Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України Людмилу Марно. Вона надала кваліфіковану допомогу і пропозиції з організації квітково-декоративного відділу з арабатками, клумбами та розарієм.