> Всеукраїнська студентська олімпіада з географії | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Всеукраїнська студентська олімпіада з географії»
Опубліковано: 12.04.2019, 13:42

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, згідно із наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 10-12 квітня 2019 року було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Географія» серед студентів класичних та педагогічних університетів.

До участі в олімпіаді від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було запрошено переможця І етапу олімпіади зі спеціальності «Географія» студента І курсу природничо-географічного факультету Шкабоя Павла Романовича.

Умовами олімпіади передбачено проведення двох турів для класичних і педагогічних університетів:

І тур – теоретичний – оцінка рівня теоретичних знань з географії (тестування за фундаментальними та фаховими навчальними дисциплінами галузевого стандарту вищої освіти України; виконання завдань проблемного і творчого характеру (письмова робота)).
ІІ тур – практичний – оцінка рівня практичних знань та навичок з географії (розв’язання задач з фізичної, економічної та соціальної географії, метеорології, гідрології та картографії; виконання практичних завдань з геології та біогеографії).

У олімпіаді взяли участь сімдесят два представники 27 закладів вищої освіти України. Високоповажне журі здійснювало компетентне оцінювання роботи олімпійців.

Успіхів усім молодим географам України!