> Наукові дослідження в рамках кафедральної теми | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Наукові дослідження в рамках кафедральної теми
Опубліковано: 14.05.2019, 13:50

11 травня викладачами кафедри хімії, екології та методики їх навчання проведено дослідження в рамках кафедральної теми «Дослідження біологічного, ландшафтного різноманіття та вивчення і покращення екологічного стану водних ресурсів Центрального Побужжя». Дослідження проведено на території Середнього Побужжя в районі м. Первомайськ.

Науковцями кафедри (С. Совгіра, В. Валюк, Н. Горбатюк, Н. Душечкіна, В. Гончарук, Р. Подзерей, Н. Гнатюк) визначено радіаційний фон території, температуру, жорсткість води, наявність нітрогеновмісних сполук, рН, ОВП, електропровідність, вміст солей річкової води, ступінь родючості (NPK) грунту, загазованість повітря.

Зібраний матеріал буде оформлений у вигляді колективної монографії за результатами роботи над кафедральною темою.